Вектор надії

gallery/screenshot_23

Міжнародний благодійний фонд

   Новоайдар

       Школа-інтернат
gallery/новоайдар

    Спілкування в Новоайдарський школі запом"ятається на довго, як волонтерам, так і учням закладу. Разом з учнями старших класів інтернату волонтери МБФ "Вектор надії" допомагали складати 3д іграшки першокласникам. Емоції суперпозитивні, діти задоволені, такого уроку трудового навчання в них ще не було ніколи.

    Старшокласники підготували гостям просто фантастичний концерт. Спілкування проходило в атмосфері любові та неймовірної зацікавленності. Особливо це стосуєтся молодших класів.

    А як же без спортивних змагань?! Футбольні матчі пройшли з повною віддачою всіх моральних та фізичних сил. Нам потрібна тільки перемога!!!

Райгородка

    У 2016-му році ми вже були в цій школі, і ось нас впізнали. Ми побачили старих друзів, нам було про що поговорити.

Княгінівський ліцей

    Весною 2019 року з учнями 4-7 класів у Княгининівському ліцеї зустрілися представники Благодійного фонду «Вектор надії», який заснований у м. Львів. Представники фонду спільно з учнями шкіл м. Львова відвідали заклади освіти Сходу. Діти показали і розповідали про те, як живуть і навчаються їхні ровесники з Луганської області. Фонд започаткував акцію «Із Заходу для Сходу». Учні Княгининівського ліцею долучилися до цієї Акції і передали своїм ровесникам канцтовари.

 

 

 

 

 

 

 

    Учні волинської школи приєднались до акції "Зроби подарунок другу". Спульними зусиллями з представниками благодійного фонду "Вектор Надії" було зроблено дуже багато різноманітних іграшок, які, без всякого сумніву, принесуть радість маленьким учням тих шкіл, які знаходяться на Сході.