Вектор надії

gallery/screenshot_23

Міжнародний благодійний фонд

         Єдність, доброта і теплота                      поєднані  в серцях дітей

 

    Міжнародний Благодійний фонд «ВЕКТОР НАДІЇ» недавно зробив свої перші кроки. Він був створений у лютому 2019 р. з числа активних мешканців м. Львова, м. Луцька та представників Польщі. Директором фонду обрана Євгенія Олександрівна Пальцева - активний громадський діяч, колишня військова журналістка, мати трьох дітей. Важка перша дорога, але задля досягнення зазначеної мети представники ініціативної групи, разом чи індивідуально, проводять робочі зустрічі, бесіди, неформальне спілкування, круглі столи та виступи на радіо або ТБ, під час яких розповідають про мету та ідею фонду. 

    Головна мета БФ - надання допомоги для сприяння законним інтересам громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок проведення бойових дій на території Донецької та Луганської областей на Сході України,  вимушеним переселенцям вказаних областей та з Автономної Республіки Крим. В основному, свою допомогу Фонд націлений спрямовувати самим незахищеним верствам населення: дітям та людям похилого віку.

    З 17.03.2019р.по 23.03.2019 волонтери фонду здійснили поїздку на Схід України. В числі волонтерів були діти, які проявили своє бажання взяти участь у допомозі дітям зі Сходу, протягнути їм руку дружби. Власне, дружні  стосунки дітей Сходу та Заходу України сприятимуть зближенню українців та розуміння того ,що вони, діти, одної країни без поділу на частини.

    Проводиться величезна робота, підвладна лише згуртованій команді. Все трималося на ентузіазмі організаторів Міжнародного благодійного фонду «Вектор Надії».

    Це тісно згуртована, вперше з дітьми, команда, яка ділиться своїми успіхами між собою і несе відповідальність за спільну ідею – воз’єднати регіони країни через тепло дитячих сердець!

gallery/60131671_303665183888282_6722461946748076032_n