Вектор надії

gallery/screenshot_23

Міжнародний благодійний фонд

    Дитяча дипломатія – це налагодження стосунків, зміцнення дружніх зав’язків, вміння спілкуватись. Після відвідин сіл і містечок Донецької та Луганської областей, наші юні волонтери вирішили поділитись враженнями та розповісти про все побачене школярам західного регіону.

 

    Налагодження дружніх відносин між дітьми Сходу і Заходу зможе об’єднати нашу країну, допоможе налагодити і розпочати мирне життя. Така діяльність дасть дітям можливість вибрати свій шлях, правильно використати свій потенціал у майбутньому.

Дитяча дипломатія

     "У моїх однолітків існує багато хибних стереотипів про життя на лінії розмежування, так само і там, де ми побували, багато чого не знають про нас. Це стосується і традицій, і пріоритетів", - розповідає Діана Шевчук.

    Максим, Артем і Діана з радістю погодились поділитись своїм досвідом волонтерства на Волині, куди їх запросили учні трьох шкіл Княгининівської ОТГ. Діти старанно готувались, зробили презентацію, ретельно сортували фотографії і відео своїх поїздок.

 

    Артем і Максим не очікували, що волинські діти так щиро і активно підтримають Фонд і роботу волонтерів. Ініціатива Артема (ссилка на наші ініціативи, акції) «Передай подарунок другу», продовжилась. Школяри не лише долучились до акції, але й підготували подарунки для шкіл сходу з листами до кожної дитини, де пропонували спілкуватись і переписуватись в соцмережах.

 

    Ми дякуємо Княгининівському і Рокинівському навчально-виховним комплексам та Княгининівському ліцею за щирий прийом і підтримання дитячої дипломатії!