Вектор надії

gallery/screenshot_23

Міжнародний благодійний фонд

Останні новини Фонду

                      Акція
 "Передай подарунок другу"

    Акція «Передай подарунок другу» На своє день народження Артем попросив, щоб друзі і родичі подарували йому гроші. Він збирався купити подарунок своєму другу, з яким він познайомився у 2016 році під час минулих поїздок на схід.

 

    Артем купив футбольний м’яч. Той хлопець так само хотів подарувати Артемові м’яча, Артем відмовився… він весь час згадував того хлопця, і розказав про нього футбольному клубу «Карпати», який теж вирішив долучитись і передали дітям на схід футбольні професійні м’ячи. Під час останнього візиту Артем так і не побачив свого друга, і подарував свій подарунок школі. Цю акцію підтримали і учні західних шкіл.

 

    М"ячи передали в школу №58 Талаківки.

ДИТЯЧИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС                          «НАДІЯ Є!»

                                                 З 15 ПО 25 ТРАВНЯ

    ОГОЛУШУЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «НАДІЯ Є» ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 8 ДО 17 РОКІВ

1. Загальні положення

    Міжнародний благодійний фонд «Вектор надії» місією якого є соціальний захист та підтримка дітей зі Сходу України, з 15 по 25 травня оголошує Дитячий літературний конкурс «Надія є» для учнів загально-освітніх шкіл І-ІІІ ступенів, вихованців ліцеїв та інтернатів. Метою конкурсу є популяризація читання, підтримання та вдосконалення літературних здібностей, заохочення дітей до самостійного мислення, спонукання до творчої реалізації себе у майбутньому України. Даний конкурс організовується в межах існуючих просвітницьких програм Міжнародного Благодійного фонду.

 

gallery/60243433_833808240325041_4081556499980091392_n

Жюрі конкурсу:

    Для визначення переможців Дитячий літературний конкурс «Надія є» оргкомітетом створюється компетентне журі, до складу якого входять:
1. Євгенія Пальцева –голова журі, Президент МБФ «Вектор надії».
2. Ангеліна Оборіна – поетеса, мистецтвознавець, проректор МАЛІЖу.

3. Галина Гупало – журналіст.

4. Наталія Шутка – журналіст IA ZIK.

 

3. Умови конкурсу:

3.1 Конкурсний твір має бути короткий (ессе) на тему «Надія є». Мова написання – українська або російська.Твори на політичну тематику розглядатись не будуть.

3.2 Конкурсні твори в електронному вигляді приймаються на електронну адресу: icf.vector@gmail.com

3.3 Кінцевий термін подання конкурсних робіт 25 травня.

3.4 На конкурс приймаються тільки оригінальні авторські твори (ессе).

    Обсяг конкурсної роботи – до 2 сторінок в електронному варіанті шрифтом Times New Roman 14 .

3.5 ОБОВ`ЯЗКОВО контактні дані (адреса, номер телефону учасника та батьків, e-mail, фото учаника), лист конкурсанта про себе у довільному порядку.
3.6 Твори мають бути оригінальними та авторськими. Організатори не розглядають твори, які були опубліковані раніше та автори яких були замічені у плагіатові.

3.7 Призери (І, ІІ, ІІІ місце в кожній категорії) нагороджуються преміями.

    У кожній з категорій призовий фонд становить: І місце – вишиванка, ІІ та ІІІ місця – цінні призи від партнерів фонду.

Також передбачений приз читацьких симпатій.

 

4. Нагородження переможців:

    Призери (І, ІІ, ІІІ місце) нагороджуються преміями у трьох категоріях : 8 -10 років, 11-13 років,14-17 років.

Окремий приз– читацька прихильність. Літературні твори призерів будуть розміщені на сайті з посиланнями на Фейсбук сторінку, де всі можуть ставити лайки під прізвищем автора. Автор, який отримає найбільше лайків отримує додатковий приз.

    Твори переможців будуть опубліковані на сайті МБФ «Вектор надії», прізвища учасників та переможців будуть на Фейсбук сторінці та на сайті vectorofhope.com

5. Інформаційне забеспечення проведення конкурсу:

    Повідомлення про результати Конкурсу розміщується на офіційній веб-сторінці організатора МБФ «Вектор надії» vectorofhope.com та Фейсбук сторінці.

           ПІДСУМКИ ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ:

 

1 місце - Проценко Д.О.

2 місце- Ольхов Д.

3 місце -Прокопчук І.Д

4 місце - Боджеларська Є.Е.

    Переможцем літературного конкурсу став Дмитро Проценко. Дуже юний автор твору проживає в смт. Талаківка і піднімає надзвичайно важливі питання для дорослих.

                                                                                 Надія є…

 

    Кожна людина, від маленьких хлопчика чи дівчинки до дорослого чоловіка або жінки, має мрію. Кожного ранку, прокидаючись, вони тішать себе думками, що зовсім скоро ця мрія здійсниться. Я теж великий мрійник. Я хочу гарно закінчити школу та вступити до вищого навчального закладу, щоб потім бути гарним лікарем.

    Це складна та дуже відповідальна справа - рятувати чужі життя. Але я дуже сподіваюся, та надія живе у моєму великому та щирому серці, що мені все вдасться. Зараз я поки навчаюся у школі, попереду літні канікули. Треба відпочити, щоб з нового навчального року знов сісти за парти, та набирати знання, наче скарб. Вони дуже стануть у пригоді мені надалі. 

    Так, я мрійник. Не можна жити без надії в серці, тому що поки є надія та мрія до цього часу ти живеш, ти щаслива людина. Тобі є до чого прагнути, і це має дуже велике значення. Я впевнений, що з моєї маленької мрії та надії у світле майбутнє, наче зернятко, зросте велика та дуже важлива справа, у котру я кожен день буду по маленьким крихіткам вкладати свою сумлінну працю.

    Надія повинна жити у кожному серці, бо вона - це наше прагнення щось змінити у цьому великому всесвіті!..

gallery/screenshot_3