Вектор надії

gallery/screenshot_23

Міжнародний благодійний фонд

Міжнародний фонд "Вектор Надії" має своєю метою...

    В березні 2019 року наші маленькі дипломати поїхали на Схід вже як волонтери «Вектору надії». Ця поїздка - перший офіційний діалог Фонду. Всі попередні роки ми їздили як звичайні волонтери та небайдужі громадяни, звичайні львівські школярі, які перейнялись життям дітей Донецької і Луганської областей.

    За ці три роки маленьки волонтери не тільки побачили жахливі наслідки війни, зруйновані дороги і будинки, осиротілих дітей, але й знайшли багато друзів, навчились спілкуватись і допомагати. Вони значно подорослішали, почали думати і аналізувати як зрілі особистості.

    Діти відвідали Новоайдарську школу-інтернат, школу- інтернат міста Щастя, Райгородоцьку загальноосвітню школу в Донецькій області, школу№58 в селищі Талаківка Донецької області , Маріупольську гімназію №2.

    Головні подарунки, які вони привозили з собою – це позитивний настрій і надію на мир. Вони складали 3-д конструктори, грали в спортивні ігри і спілкувались. Адже головне для всіх нас – це соціальна задіяність. Відчуття, що ти не один у світі, віра у те, що в тебе є друзі, які тебе почують, допоможуть і розрадять.

    Висновок, які маленькі львів’яни зробили з цих поїздок – це те, що нам є про що говорити, нам є чого навчитись один в одного, світ цікавий і дивовижний, і ми можемо зробити наше життя кращим, допомагаючи і підтримуючи один одного.

 

Діалог дітей - це мова миру та любові!